В Україні відкрився Офіс протимінної діяльності

Офіс протимінної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій розпочав роботу в Україн. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у Телеграм.

"Це координаційний орган, який відповідає за планування, моніторинг і практичну складову виконання завдань із розмінування. А ще - здійснює сертифікацію та контроль якості роботи операторів протимінної діяльності", - написав Клименко.

За його словами, тільки за минулу добу сапери системи МВС обстежили понад 200 га території та знищили близько 600 вибухонебезпечних предметів.

"Запуск Офісу протимінної діяльності є важливим кроком із протидії мінній загрозі в Україні. Він допоможе не тільки посилити контроль над розмінуванням, координацію цього процесу, а й більш ефективно взаємодіяти з громадянами у сфері мінної безпеки", - зазначив Клименко.. 

Як повідомлялося, СБУ готує для Гааги масштабну доказову базу щодо свідомого використання рашистами протипіхотних мін проти цивільних українців. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Всі статті