В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу

В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Проєкт має на меті забезпечити  доступ кожній людині до компетентної психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

На мапу нанесено усі медичні заклади, які мають договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) про надання психологічної та спеціалізованої допомоги з ментального здоров’я. 

Загалом розміщено інформацію щодо 8201 лікаря у 3346 місцях по всій Україні, крім ТОТ і територій, де ведуться бойові дії.

Скористатися онлайн-мапою медзакладів можна за посиланням.  За допомогою фільтрів можна вибрати конкретний населений пункт, фах лікаря та вид допомоги.

Зокрема:

· первинну, якщо потрібний сімейний лікар, терапевт або педіатр, який надає психологічну допомогу;

· амбулаторну, якщо потрібна поліклініка, де є психолог, психіатр, психотерапевт;

· стаціонарну, якщо потрібний спеціалізований медзаклад, який надає стаціонарну психіатричну допомогу;  

· мобільну, якщо потрібна психіатрична допомога дорослим і дітям за місцем проживання.

Після застосування фільтрів на мапі з’являться медичні заклади, які відповідають внесеним критеріям. А також їхні адреси й телефони, за якими можна звернутися або записатися на прийом.

Мапу створено Національною службою здоров’я України разом із Координаційним центром з психічного здоров’я.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті