В Україні стартував проєкт Reintegration Management Program

Понад 100 учасників розпочинають навчання в проєкті з підготовки фахівців управлінської ланки для деокупованих територій (Reintegration Management Program). Про це повідомляє Офіс президента України 12 квітня.

Це один із кроків, які за дорученням Президента України Володимира Зеленського розробили для ефективної реінтеграції Криму одразу після звільнення півострова.

«Коли ми проаналізували напрями й підрахували потребу в кількості працівників для деокупованого регіону, а також урахували необхідний рівень фахової підготовки, стало зрозуміло, що потрібно розпочинати готувати кадровий резерв уже зараз, оскільки необхідну кількість неможливо навчити одномоментно», – розповіла постійна представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева під час церемонії відкриття.

За її словами, вже зараз запустили спільний із Національним агентством України з питань державної служби експериментальний проєкт, щоб мати резерв держпрацівників для роботи на деокупованих територіях. Створили освітні програми «Постконфліктне урядування» та «Урядування на повоєнних територіях» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, онлайн-курс для держслужбовців «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму».

Участь у відкритті також узяли перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко та президентка Бізнес-школи Міжнародного інституту менеджменту Ірина Тихомирова. Учасники обговорили основні напрями реінтеграційних політик держави після деокупації, зокрема: відновлення органів публічної адміністрації та кадрове забезпечення; притягнення до відповідальності за міжнародні злочини та злочини проти національної безпеки; верифікацію документів і рішень окупаційних судів; гуманітарну політику та демілітаризацію освітньої, культурної сфер; економічне відновлення.

Програму ініціювало Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, реалізує Бізнес-школа МІМ за підтримки Офісу Президента України та проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті