В Україні почав роботу новий посол Німеччини

Заступник міністра закордонних справ Євген Перебийніс 20 липня прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного посла Німеччини в Україні Мартіна Єгера. Про це повідомила пресслужба МЗС.

Перебийніс поінформував дипломата про актуальну ситуацію в країні в умовах протидії російській агресії та відзначив важливість отриманої масштабної допомоги з боку Німеччини.

Зі свого боку Єгер запевнив у незмінній підтримці Німеччиною суверенітету та територіальної цілісності України, а також  наголосив на готовності німецького уряду й надалі посилювати військову, економічну та гуманітарну допомогу Україні.

Єгер замінив на посаді Анку Фельдгузен, яка працювала у Києві з 2019 року. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті