В Україні "мінус" ще 600 окупантів, 12 танків і 14 дронів ворога

Збройні сили України за добу ліквідували 600 російських окупантів та знищили 12 ворожих танків і 14 безпілотників. Про це 25 липня повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Так, на металобрухт вдалося відправити ще 12 російських танків, 13 бойових броньованих машин, 12 одиниць автомобільної техніки та цистерн із ПММ, а також п'ять одиниць спецтехніки.

Крім того, Сили оборони знищили 14 безпілотників оперативно-тактичного рівня, 30 артилерійських систем і два засоби ППО противника.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ під час бойових дій в Україні втратила понад 243 220 військових, 4174 танки, 3977 БпЛА та 454 засоби протиповітряної оборони.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті