В Україні ліквідували командира бригади розвідників ЗС РФ

Українські воїни ліквідували командира розвідувальної бригади окупантів - полковника Максима Харламова. Про це 15 липня в Telegram повідомив полковник ЗСУ Анатолій "Штірліц" Штефан.

"Успішно демобілізовано 04.06.2023 командира 96 окремої розвідувальної бригади (Нижній Новгород) полковника Максима Харламова", - повідомив Штефан.

При цьому ліквідацію Харламова також підтверджують і в російських ЗМІ. Там підтвердили і дату смерті окупанта - 4 червня "під час виконання військового обов'язку". При цьому не уточнюють, на якій ділянці фронту це сталося і де поховали окупанта.

Харламов очолював 96-ту окрему розвідувальну бригаду, яка безпосередньо підпорядковується Міноборони росії. Частина розташована в Нижньому Новгороді, і на її території вже з'явилася меморіальна дошка на честь окупанта.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні ліквідували офіцера кадировського спецпризначенця "Ахмат".

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті