В Україні через негоду знеструмлено 1,8 тис. населених пунктів - ДСНС

В Одеській області 13 осіб постраждали внаслідок негоди станом на 12:00 понеділка 27 листопада. Про це у Телеграм повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"На Одещині вісім осіб зазнали переохолодження та п’ять постраждали внаслідок падіння дерев", - йдеться в повідомленні.

В усій Україні наразі рятувальники відбуксирували 1083 транспортні засоби, прибрали 148 дерев. Рух транспорту перекрито на 13 автодорогах.

За даними ДСНС, в Україні знеструмлено 1844 населені пункти. У місцях тимчасового відстою перебуває 1518 вантажних транспортних засобів. На місцях працюють 1215 рятувальників і 330 одиниць техніки.

Як повідомлялося, в Одесі знайшли тіла трьох людей, які замерзли на смерть через негоду. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті