У центрі Донецька "прильоти": повідомляють про попадання поряд з готелем "Дружба", пожежу в багатоповерхівці (ВІДЕО, ФОТО)

Центр окупованого Донецька сьогодні вдень, 31 жовтня, потрапив під обстріл РСЗВ. Про це пишуть місцеві жителі у соцмережах та окупаційна "міськадміністрація".

"Повідомляють про прильоти у центрі Донецька", - зазначають місцеві паблики.

"Центр Донецька зараз", – пише городяни, публікуючи фото.

"У дворі готелю "Дружба" у Донецьку зараз", - також підписано фото.

 

Також повідомляється про "прильоти" на вул. Університетська та на Щорса.

Олексій Кулемзін, який називає себе "головою адміністрації" Донецька, пізніше повідомив, що "по Ворошиловському району випущено 3 ракети з реактивних систем залпового вогню".

"Зафіксовано потрапляння до житлових будинків по проспекту Ватутіна. В результаті виникли загоряння", - також пише колаборант.

Зазначимо, що в умовах війни неможливо перевірити цю інформацію.

Варто нагадати, що саме бойовики "ДНР" за потужної вогневої підтримки російської армії після 24 лютого розпочали активні бойові дії з метою "виходу на адміністративні кордони області".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2026
20:00

«Щоб завершити війну гідним миром, потрібно захопити більше територій». Російські ЗМІ про Україну

Історія переконливо показує, що такий підхід майже завжди виявляється геополітичним самогубством - наприклад, саме атаки німецьких підводних човнів на цивільні та торговельні судна змусили США вступити у Першу світову війну.
Країна
26.08.2026
13:33

Директор ЦРУ Реткліфф у Москві, переговори з РФ і здача Донбасу – аналіз експерта

Про те, що стоїть за візитом Джона Реткліффа до Москви, чи може він стати сигналом до нового етапу переговорів, наскільки реальним є припинення бойових дій до зими - "ОстроВ" поговорив із політологом, керівником Аналітичного центру "Об’єднана...
Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Всі статті