В Торському на Донеччині внаслідок обстрілу загинув чоловік

5 серпня внаслідок обстрілу Торського на Донеччині загинув чоловік. Про це Суспільному повідомила представниця Донецької обласної прокуратури Олена Руденко.

"Снаряд влучив у приватний житловий будинок, загинув 73-річний чоловік – його тіло під завалами вщент зруйнованої оселі виявили односельці", — уточнила речниця.

Руденко розповіла, дружину загиблого врятувало те, що саме у цей час вона ходила отримувати пенсію та перебувала на безпечній відстані від свого будинку.

Речниця зазначила, що російські військові, ймовірно, скинули фугасну авіаційну бомбу на Лиманську територіальну громаду Краматорського району Донеччини.

Як повідомлялося, РФ скинула керовану авіабомбу на центр переливання крові в Куп'янську. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті