В Токмаку на Запоріжжі стався потужний "приліт" по командному пункту РФ з технікою та боєприпаси

Потужний "приліт" по командного пункту і місцю розміщення техніки та боєприпасів одного з підрозділів армії РФ стався 24 серпня в окупованому місті Токмак Запорізької області. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

За їх даними, удар прийшовся по місцю базуванню одного з підрозділів 58-ї загальновійськової армії РФ, яка веде бої проти ЗСУ на Запоріжжі. 

В свою чергу мер Мелітополя Івана Федорова підтвердив удар по окупантам та підкріпив відео, на якому знято масивний стовп диму після вибуху і чути голос росіян.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Донбас
10.08.2025
14:22

"Водні процедури" ватажка "ДНР" у Кремлі та "прозріння" Z-"воєнкорів". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, виклик ватажка "ДНР" на килим у Кремль посів гідне місце в інформаційному порядку денному ЗМІ окупованого Донбасу. Більш-менш провладні ресурси намагалися представити спілкування Пушиліна з Путіним як факт визнання "республіки"...
Всі статті