У Старобільську повідомляють про два "прильоти" по елеватору

В окупованому Старобільську місцеві мешканці повідомляють про два влучання по місцевому елеватору. Про це пише Телеграм-канал "Сєвєродонецьк. Донбас" та джерело "ОстроВа" – місцевий мешканець 6 грудня.

"Було нанесено 2 удари по Старобільському елеватору, з якого раніше росіяни вивозили зерно до окупованого Луганська та в росію", – сказано в повідомленні. – Походження ударів невідоме, але, скоріш за все, це зробили самі росіяни, щоб потім звинуватити ЗСУ в знищенні зерна".

"По елеватору влучили двічі", – підтверджує інформацію джерело "ОстроВа", мешканець одного з сіл поблизу Старобільська.

Уточнюється, що Старобільський елеватор належав українському агрохолдингу "Нібулон", в якого його "віджали" окупанти – разом із зерном.

Раніше повідомлялось, що окупанти пограбували елеватор у Старобільську, вкравши майже 900 тонн зерна.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті