У Старобільську повідомляють про два "прильоти" по елеватору

В окупованому Старобільську місцеві мешканці повідомляють про два влучання по місцевому елеватору. Про це пише Телеграм-канал "Сєвєродонецьк. Донбас" та джерело "ОстроВа" – місцевий мешканець 6 грудня.

"Було нанесено 2 удари по Старобільському елеватору, з якого раніше росіяни вивозили зерно до окупованого Луганська та в росію", – сказано в повідомленні. – Походження ударів невідоме, але, скоріш за все, це зробили самі росіяни, щоб потім звинуватити ЗСУ в знищенні зерна".

"По елеватору влучили двічі", – підтверджує інформацію джерело "ОстроВа", мешканець одного з сіл поблизу Старобільська.

Уточнюється, що Старобільський елеватор належав українському агрохолдингу "Нібулон", в якого його "віджали" окупанти – разом із зерном.

Раніше повідомлялось, що окупанти пограбували елеватор у Старобільську, вкравши майже 900 тонн зерна.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті