У Старобільську колаборанти займаються "мобілізацією" й лякають "відповідальністю за дезертирство" (ФОТО)

В окупованому Старобільську відбулось колаборантсько-рашистське збіговисько, де окупаційна влада нагадувала про "мобілізацію" та "відповідальність за дезертирство". Про це повідомили сепаратистські ЗМІ, написав Телеграм-канал "Старобільськ life" 29 жовтня, розмістивши відповідні фото.

"Майор Пличко напомнил об ответственности за дезертирство", – сказано в повідомленні сепаратистів.

Уточнюється, що "майор" також розповів про "постановку на військовий облік", "умови мобілізації" та "службу за контрактом".

Раніше повідомлялось, що "ЛНРівські" бойовики сидять без "зарплати".

Також раніше з відео повідомлялось, що село Невське на Луганщині повністю зачистили від рашистів, понад 30 окупантів ліквідовано.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті