В США виключили передачу танків Abrams Україні через технічні проблеми

Влада США виключила передачу Україні основних бойових танків Abrams M2 з технічних причин. Про це 4 січня повідомляє The Washington Post.

"Ці танки важать 55 тонн і оснащені газотурбінним двигуном - вони споживають багато палива", - зазначив високопосадовець з адміністрації Байдена.

Крім того, зазначається, що Abrams можуть часто ламатися, тому потребують великого досвіду обслуговування. А вага танків настільки велика, що екс-президенту Дональду Трампу не дозволили включити цю техніку на святкування Дня незалежності США у 2019 році, оскільки їхні сталеві гусениці могли пошкодити дорожнє покриття.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Франція передасть Україні легкі колісні танки AMX-10.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті