В разі компромісу з РФ війна стане інструментом міжнародних відносин - Подоляк

Спроба піти на територіальні поступки росії призведе до того, що війна стане інструментом міжнародних відносин. Про це 18 листопада у Twitter заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Просто усвідомте: будь-які територіальні "компроміси" не принесуть миру, а примножать жертви. Будь-які поступки РФ будуть перемогою путіна, легалізують вбивства та зроблять війну інструментом міжнародних відносин", - заявив він.

Такі компроміси приведуть до кінця міжнародного права, упевнений Подоляк. І здивувався, невже хтось цього хоче.

Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що росія пропонує переговори по офіційних та неофіційних каналах.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті