У Слов'янську триває евакуація, можна перезимувати у Франції – мер (ФОТО)

У Слов'янську продовжується евакуація громадян. Про це у Facebook повідомив мер міста Вадим Лях.

"У Слов'янську продовжується евакуація громадян. У тому числі – маломобільних. На спеціальному санітарному потягу вивозимо їх до лікувальних закладів у безпечних областях країни. Наступний рейс заплановано на вівторок, 16 серпня", - повідомив він.

Крім того, у понеділок, 15 серпня, усі охочі зможуть виїхати до Коростеня, Житомирської області. Там їх безкоштовно розселять, забезпечать харчування та виплати.

"У вівторок буде автобус до Покровська - на потяг до Львова та Кропивницького. Кіровоградська область приймає мешканців Донеччини з безкоштовним розселенням, організацією харчування та соціальних виплат", - додав мер.

За його словами, ті, хто має закордонні паспорти та право виїзду за кордон, може скористатися можливістю перезимувати у Франції.

"Підібрали для слов'янців чудову муніципальну програму – поселять у сім'ях або видадуть окреме соціальне житло, забезпечать харчування та допомогу. Діти зможуть відвідувати садок і школу", - розказав Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, наприкінці липня уряд України оголосив про обов'язкову евакуацію з Донецької області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті