У Скадовську окупанти повісили 56-річну медсестру Тетяну Мудренко (ФОТО)

В окупованому російськими військами Скадовську на Херсонщині повісили 56-річну медсестру Тетяну Мудренко за проукраїнську позицію. Про це повідомляє Бі-бі-сі із посиланням на британську газету Financial Times.

Про це також повідомляє український правозахисний медійний проект Медійна ініціатива за права людини.

Газеті Financial Times про це розповіла сестра-близнючка загиблої Наталія Чорна, яка виїхала зі Скадовська ще у квітні.

За її словами, Тетяна працювала в окупованому місті медсестрою, допомагала дітям з інвалідністю та не раз конфліктувала з російськими силовиками.

Останній інцидент перед смертю Тетяни стався у жовтні. За словами сестри, Мудренко лаяла українських поліцейських, які перейшли на бік росіян, і заявила їм "Скадовськ – це Україна!".

Декілька днів ніхто не знав, де Тетяна. 15 жовтня Наталії Чорній зателефонувала жінка і сказала, що Тетяну стратили.

"Вона мені сказала, що Таню повісили. Їй щось влили до рота, а потім повісили її перед будинком суду", - сказала Чорна.

У місцевому морзі спочатку відмовилися спілкуватися з Наталією, але потім надіслали їй свідоцтво про смерть, в якому зазначено, що причиною загибелі Тетяни Мудренко стала "механічна асфіксія".

Financial Times зазначає, що деякі подробиці події незалежно перевірити було неможливо, але журналісти бачили свідоцтво про смерть українки, а також листування між місцевими жителями та очевидцями, які підтверджують історію Наталії Чорної.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті