У Северодонецьку 840 школярів отримують завдання на шкільному подвір'ї

У тимчасово окупованому Северодонецьку місцеві школярі проходять навчальний процес або на шкільному подвір'ї, або вдома без комунікацій та з обмеженим контактом із вчителями. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай на своїй сторінці у Телеграм.

"Батьки 840 сєвєродончан все вирішили за них і обрали життя в окупації. Із невідомою програмою, невизнаними документами, які їм видадуть, з обмеженим спілкуванням із учителями. Останнє, можливо, і добре. На самоті дитина менше отруїться російської пропагандою, якою педагоги сповнені після курсів підвищення кваліфікації в рф", - написав Сергій Гайдай.

За його інформацією, 840 учнів було б складно розмістити у двох школах, але окупанти намагаються розподілити їх на п'ять навчальних закладів. 

"Якимось чином «реєстрацію пройшли» ще чотири навчальних заклади. Але освітній процес там організували не в офлайн режимі, і навіть не в онлайн. А у якійсь дивній заочній формі. Діти приходять на подвір’я школи, отримують завдання для самостійного вивчення матеріалу і повертаються додому, де немає ані світла, ані Інтернету.  Як готуватися у темряві? Як самостійно вивчати закони фізики, логарифми або граматику – незрозуміло", - розповів Гайдай.

Як повідомлялося раніше, контрнаступ українських сил на Луганщині продовжується - ЗСУ мають невеликі успіхи

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті