У Сербії затримали найманця за підозрою його участі у бойових діях на сході України

У Генеральній прокуратурі Белграда допитали 31-річного Владо С., якого підозрюють в участі у бойових діях на території України у 2015 році. Про це повідомляє сербське №1, - пише "Європейська правда". 

Зазначається, що Владо С. затримали в аеропорту Белграда 15 липня на основі сербського ордеру на арешт, що діяв протягом останніх семи років. 

Йому інкримінують злочин участі у бойових діях на території іноземної держави. На чиєму боці він воював на Донбасі, не згадують. 

Сторона звинувачення запропонувала взяти Владо С. під варту через ризик того, що він може спробувати ухилитися від судового процесу і повторно вчинити ті самі дії.

Нагадаємо, у Чехії є вже низка справ та реальних вироків щодо осіб, які брали участь у бойових діях в Україні на боці підконтрольних РФ утворень.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті