В СБУ підтвердили, що стоять за ліквідацією Киви, Татарського, "генпрокурора ЛНР" Горенка, "депутата ЛНР" Попова та інших зрадників

СБУ стоїть за ліквідацією десятків ворогів України, в тому числі Киви й Татарського. Про це з посиланням на власні джерела у спецслужбі пише "Укрінформ" 6 лютого.

"Служба безпеки України причетна до ліквідації зрадника Іллі Киви, російського терориста й пропагандиста Владлена Татарського, генпрокурора так званої "ЛНР" Сергія Горенка, депутата-терориста "ЛНР" Олега Попова та інших зрадників і ворогів України", - йдеться в повідомленні.

Джерела в СБУ підтвердили, що спецоперації з ліквідації ворогів України наразі є одним із напрямків роботи Служби безпеки, адже всі воєнні злочинці, вбивці та зрадники є законними цілями для спецслужб, оскільки вони відповідають за масові вбивства, терор і репресії, які окупанти вчиняли і вчиняють на захоплених українських територіях.

Раніше повідомлялось, що внаслідок підриву автомобіля в тимчасово окупованому Луганську загинув воєнний злочинець терористичної організації "ЛНР" Олег Попов, до його ліквідації причетна Служба безпеки України

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті