У росії затримали "нацболку" за одиночний пікет проти Шойгу і "здачі" Херсону

У росії затримали учасницю забороненої "Націонал-більшовистської партії", яка вийшла на пікет з плакатом про "здачу" Херсона, а у перспективі - Москви. Про це повідомляє український військові журналіст Андрій Цаплієнко в телеграм-канал 11 листопада.

"Російські силовики затримали в Пермі дівчину з плакатом «Сдали Херсон, сдадут и Москву». Дівчина упорота нацболка Ольга Сюткіна з ультранаціоналістичної «Другой России», тобто, аж ніяк не антивоєнної організації. На плакаті Шойгу в клоунській перуці. Треба було б і Путіна намалювати, але щодо нього в ультрапатріотів розчарування поки не наступило", - прокоментував Цаплієнко.

Як повідомлялося, російській телеведучий Андрєй Норкін відмовився коментувати рішення Міністерства оборони РФ про вихід військ з Херсону.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті