У росії затримали "нацболку" за одиночний пікет проти Шойгу і "здачі" Херсону

У росії затримали учасницю забороненої "Націонал-більшовистської партії", яка вийшла на пікет з плакатом про "здачу" Херсона, а у перспективі - Москви. Про це повідомляє український військові журналіст Андрій Цаплієнко в телеграм-канал 11 листопада.

"Російські силовики затримали в Пермі дівчину з плакатом «Сдали Херсон, сдадут и Москву». Дівчина упорота нацболка Ольга Сюткіна з ультранаціоналістичної «Другой России», тобто, аж ніяк не антивоєнної організації. На плакаті Шойгу в клоунській перуці. Треба було б і Путіна намалювати, але щодо нього в ультрапатріотів розчарування поки не наступило", - прокоментував Цаплієнко.

Як повідомлялося, російській телеведучий Андрєй Норкін відмовився коментувати рішення Міністерства оборони РФ про вихід військ з Херсону.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті