У Росії суд знову зареєстрував справу проти музиканта Юрія Шевчука

У росії справу про адміністративне порушення проти лідера ДДТ Юрія Шевчука знову зареєстрували у суді. Про це повідомила прес-служба судів Санкт-Петербурга, повідомляє російський РБК.

Матеріали справи передано судді. Музиканта звинувачують за ч. 1 ст. 20.3.3. КоАП (суспільні дії, спрямовані на дискредитацію російських збройних сил, покарання - штраф у розмірі від 30 тис. до 50 тис. руб.).

У записі в Telegram прес-служба навела фрагмент тексту пісні ДДТ «Щасливий день»: «Збулося все, // Про що я так мріяв. // Щасливий день! //Мій найкращий день настав!»

Нагадаємо, що в середині травня Шевчук, виступаючи в Уфі, сказав зі сцени промову, через яку на нього склали адміністративний протокол про дискредитацію збройних сил РФ. Лідер групи ДДТ сказав тоді, що в Україні гинуть "старі, жінки та діти заради якихось наполеонівських планів чергового нашого Цезаря", і що "Батьківщина – це не дупа президента, яку треба весь час мусолити та цілувати". Пізніше суд у Петербурзі відмовився розглядати справу проти Шевчука та повернув протокол до поліції Уфи для "усунення недоліків".

Наприкінці квітня концерт Шевчука у Тюмені скасували після його відмови виступати на тлі рашистського знаку Z.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті