У росії з 5 січня планують нову мобілізацію через брак живої сили - Буданов

Влада росії збирається провести нову хвилю мобілізації на самому початку 2023 року. Про це 29 грудня в інтерв'ю ВВС заявив глава ГУР МО Кирило Буданов.

"Під час формування нових підрозділів росіянам не вистачає живої сили. Виходячи з цього, вони зараз розглядають і вже прийняли для себе рішення, щоб з 5 січня почати чергову хвилю мобілізації", - розповів Буданов.

Таким чином, начальник української розвідки спростував заяву міністра оборони росії Сергія Шойгу, який 29 грудня оголосив про завершення мобілізації. Точна дата початку другої хвилі мобілізації може виявитися іншою. Але, за словами Буданова, "у принципі це нічого не змінить".

Це пов'язано з тим, що через втрати в живій силі росіянам у будь-якому випадку доведеться це зробити.

"Це ще з огляду на той факт, що мобілізація, яку вони начебто закінчили, нікуди не поділася. Вона триває, і станом на цей час мобілізують повним ходом людей на війну", - додав глава розвідки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кремль заборонив провладним ЗМІ повідомляти щось про мобілізацію.

Статті

Світ
05.03.2024
09:45

«На полі бою французькі солдати просто розбіжаться». Російські ЗМІ про Україну

...Боєготовність французької армії викликає великі питання. Остання велика війна, в якій вона брала участь, - це якраз кампанія Наполеона Бонапарта, з часів якої минуло двісті з гаком років.
Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Всі статті