У росії з 5 січня планують нову мобілізацію через брак живої сили - Буданов

Влада росії збирається провести нову хвилю мобілізації на самому початку 2023 року. Про це 29 грудня в інтерв'ю ВВС заявив глава ГУР МО Кирило Буданов.

"Під час формування нових підрозділів росіянам не вистачає живої сили. Виходячи з цього, вони зараз розглядають і вже прийняли для себе рішення, щоб з 5 січня почати чергову хвилю мобілізації", - розповів Буданов.

Таким чином, начальник української розвідки спростував заяву міністра оборони росії Сергія Шойгу, який 29 грудня оголосив про завершення мобілізації. Точна дата початку другої хвилі мобілізації може виявитися іншою. Але, за словами Буданова, "у принципі це нічого не змінить".

Це пов'язано з тим, що через втрати в живій силі росіянам у будь-якому випадку доведеться це зробити.

"Це ще з огляду на той факт, що мобілізація, яку вони начебто закінчили, нікуди не поділася. Вона триває, і станом на цей час мобілізують повним ходом людей на війну", - додав глава розвідки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кремль заборонив провладним ЗМІ повідомляти щось про мобілізацію.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті