У росії половина Білгородської області переходить на дистанційне навчання

У росії школи, коледжі та виші в частині Білгородської області переходять на дистанційний режим навчання на два тижні. Про це повідомив губернатор В'ячеслав Гладков у телеграм-каналі 10 жовтня.

Зокрема, на дистанційне навчання переходять шість районів, чотири міські округи та сам Білгород - це приблизно половина усієї області.

"Прийняв рішення перевести на 2 тижні всі школи, коледжі та вузи Білгородського, Борисівського, Вейделівського, Волоківського, Червонояружського та Рівненського районів, а також Валуйського, Грайворонського, Шебекинського та Яковлівського міських округів та міста Білгорода на дистанційний формат навчання. Дитячі садки режимі чергових груп", - пише Гладков.

Як повідомлялося, сьогодні вранці російською федерацією було завдано ракетних та ракетно-авіаційних ударів по території України з районів Каспійського моря та Нижнього Новгорода по містах Київ, Львів, Прилуки, Хмельницький, Дніпро, Ніжин, Житомир, Харків та ін. Рашисти випустили 83 ракети. Підрозділами ЗСУ було знищено, за попередніми даними, 43 ракети.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті