У росії на тлі зниження цін на нафту рубль упав до 100 за один євро 

У росії рубль дешевшає на тлі зниження цін на нафту, - пишуть росЗМІ 5 грудня.

"У понеділок еталонні сорти нафти завершили торги на мінімумах з 16 листопада, у вівторок вони слабко коливаються від плюса до мінуса, оскільки інвестори продовжують оцінювати потенційний вплив на ринок нафти підсумків засідання ОПЕК+, що відбулося минулого тижня. Росія оголосила про добровільне продовження і поглиблення своїх діючих обмежень на експорт", - йдеться в повідомленні.

Станом на 15:40 мск американська валюта торгується на позначці 92,08 руб.

О 16:46 мск курс єдиної європейської валюти вперше з 26 жовтня перевищив позначку в 100 руб. Станом на 16:50 євро торгується на Мосбіржі на позначці в 100,11 руб.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті