У росії призиватимуть до армії від 18 до 30 років

У росії у весняний призов-2023 до військкоматів можуть вирушити громадяни віком від 18 до 30 років. Про це повідомив голова комітету держдуми РФ із оборони Андрій Картаполов російській «Парламентській газеті».

Йдеться про запропоновані главою Міноборони РФ Шойгу зміни, згідно з якими мінімальний призовний вік становитиме 21 рік (зараз – 18 років), а граничний – 30 років (зараз – 27 років).

За словами Андрія Картаполова, процес підвищення призовного віку відбуватиметься поетапно. Швидше за все, повний перехід на нову систему займе від одного до трьох років. Але започаткувати йому планують вже найближчим часом.

Тобто закликатимуть "за змішаним типом" - у віці від 18 до 30 років.

"Умовно кажучи, у віданні військкомату перебувають сто осіб віком від 21 року до 30 років, які не проходили військову службу і не мали на те достатніх підстав. А військове завдання — 200 осіб. Відповідно, половину з них складуть люди віком 18 років, як і було раніше, половину - люди від 21 року до 30 років. І ось так поетапно на нову систему ми і переходитимемо, у кожну кампанію поступово збільшуючи призовний вік", - сказав Картапалов.

Як повідомлялося, РФ намагається створити двомільйонну армію.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті