У російських Валуйках вибухнув склад боєприпасів - соцмережі

У російському місті Валуйкі Білгородської області вибухнув склад боєприпасів. Про це повідомляє Телеграм-канал "Збройні Сили ЗСУ. Війна з окупантами" вночі, 7 вересня.

"Там змі Бєлгородської народної республіки повідомляють, що був завданий удар по складу БК у районі Валуєк (області БНР). А що трапилося? Ефект лінзи? Жест доброї волі? Підрив селітри? Ми можемо якось допомогти?", - іронізують військові.

Як повідомлялося, у російському Білгороді 31 серпня було чути декілька вибухів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті