У російських прикордонних областях повідомляють про обстріли

У росії повідомляють про обстріл двох сіл у Брянській області сьогодні, 29 листопада. Про це пише телеграм-канал Маsh.

Зазначається, що обстріляли село Ломаківка та селище Мариця Брянської області. "Прилетіли сім мінометних мін 120 калібру", - йдеться у повідомленні, в якому в обстрілі звинувачують ЗСУ.

"Ймовірно, постраждав пенсіонер. Обидва населені пункти залишилися без світла. На місці працюють екстрені служби", - також пишуть росіяни.

Нагадаємо, що у неділю, 27 листопада, губернатор Білгородщини також повідомляв про обстріл.

"Внаслідок обстрілу селища Ленінського Шебекинського міського округу зруйновано один приватний житловий будинок. Жертв та постраждалих немає. Сім'ю переселили у безпечне місце", - йдеться у повідомленні Гладкова, який також наголошував на пошкодженні ліній електропередачі внаслідок обстрілу околиць Шебекіно.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті