В Росії поховали екіпаж літака-розвідника А-50 з позивним "Баян"

В РФ нарешті поховали екіпаж літака А-50, який був збитий над Канівським районом Краснодарського краю й упав у селищі Трудова Вірменія Краснодарського краю РФ, 23 лютого. Про це пишуть роспабліки, зазначаючи за прощання відбулося 30 березня.

Зазначається, що у збитому літаку-розвіднику перебував екіпаж із 10 росіян - усі вони загинули.

Також у мережі з'явилося фото стенда із данними загиблих окупантів.

Нагадаємо, що А-50 - це літак розвідки та управління (фактично величезний літаючий радар). Перший із них був збитий українськими військами наприкінці січня над Азовським морем разом із бортовим центром управління Іл-22.

Як повідомлялося, командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук вечері 23 лютого підтвердив, що українські військові збили ще один російський літак-розвідник А-50.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті