У росії палає газопровід "Ямбурґ-Єлєц". Заграву видно за десятки кілометрів

В РФ на газопроводі "Ямбурґ-Єлєц-1" сталася величезна пожежа. Про це повідомляють російські паблики ввечері, 29 березня.

У телеграм-каналах пишуть, що заграву видно за десятки кілометрів від місця події.

"Відео величезної пожежі після вибуху на газопроводі у селищі Пелим Свердловської області РФ", - повідомляють очевідці.

"Яку площу охопила пожежа, наразі не встановлено. Уточнюється, що причиною вибуху та пожежі на газопроводі стала розгерметизація. Відомо, що газ вже перекрили, зараз вигорають його залишки. Постраждалих внаслідок пригоди немає", - пишуть росЗМІ.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті