В РНБО пояснили, чи може Україна припинити вогонь завдяки посередництву Китаю

Україна не сяде за стіл переговорів з росією, поки російські війська не покинуть наші окуповані території, й припинення вогню в Україні за посередництва Китаю неможливе. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов, коментуючи заяви Китаю про готовність сприяти "припиненню вогню" і переговорам між Україною та РФ в інтерв'ю Kyodo News, опублікованому 21 жовтня.

"Немає жодних переговорів, доки Росія продовжує окупувати територію (України. - "ОстроВ"), включаючи Крим", - зазначив Данілов.

Коментуючи заяви РФ та Китаю про нібито зміцнення зв'язків між країнами, Данилов сказав, що, на його думку, Москва "втратила свою незалежність і тепер змушена покладатися на такі країни, як Китай, Північна Корея та Іран".

Водночас Данілов відкинув можливість припинення вогню за посередництва Китаю. 

Секретар РНБО також назвав російського диктатора путіна "терористом" і наголосив, що "сучасний Гітлер на ім'я путін убив 500 наших дітей".

Раніше повідомлялось, що Сі Цзіньпін назвав путіна "старим другом" і запросив до "нового світового порядку".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті