В РНБО назвали два варіанти для Чорноморського флоту рф

Після ракетної атаки по штабу Чорноморського флоту рф йому залишається або примусово або самостійно ліквідуватись. Про це зазначив секретар РНБО Олексій Данілов на своїй сторінці у Facebook 22 вересня.

"Два варіанти майбутнього для чф рф – самоліквідація добровільна або примусова. Славетні російські військові рефлексії – знищення власного флоту при наближенні противника – мають мати тяглість в часі й традицію наступництва", - написав Данілов.

Також секретар РНБО додав, що в іншому варіанті – "чф рф нарізатиметься за принципом салямі"

Нагадаємо, що росіяни говорять про збиття ракети та двох безпілотників у Криму.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті