В Рівненській області внаслідок нічної атаки є руйнування

Під час нічної атаки уламки однієї з повітряних цілей пошкодили електроопору в Рівненській області. Про це повідомляє голова Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль у Телеграм.

"В Рівненській області уламки повітряної цілі пошкодили електроопору. На місці працюють представники відповідних служб. Електропостачання забезпечене", - повідомив голова ОВА.

У тому ж числі пошкоджень зазнав ФАП. Водночас ніхто з цивільних не постраждав

Нагадаємо, вночі 31 березня російські терористи атакували Україну: 14-ма крилатими ракетами Х-101/Х-555; 11-ма ударними БпЛА типу "Шахед"; балістичною ракетою "Іскандер-М"; керованою авіаційною ракетою Х-59. Загалом вдалось знищити 18 повітряних цілей.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті