У РФ оперативно "з'ясували": військова вантажівка, яка вбила 15 цивільних у Донецькій області, не винна

Слідчий комітет посії заявив, що попередньо винуватцем ДТП за участю військової вантажівки окупантів та мікроавтобуса із мирними жителями Донецької області був водій маршрутки. Про це йдеться у повідомленні СК РФ.

Зазначається, що російські слідчі порушили кримінальну справу за фактом автомобільної аварії на трасі між Торезом та Шахтарськом, внаслідок якої загинули 16 людей.

"Попередньо встановлено, що водій автобуса, який здійснював рейс маршрутом Сніжне — Донецьк, не переконавшись у безпеці маневру, виїхав на смугу зустрічного руху для обгону і зіткнувся з військовою вантажівкою, що рухалася у зустрічному напрямку", - поспішили зняти відповідальність з російських окупантів за загибель мирних жителів.

Як повідомлялося раніше, військова вантажівка російських окупантів на непідконтрольній законній владі території розчавила мікроавтобус. Загинуло 16 людей. "Офіційно" влада "ДНР" повідомила, що серед жертв ДТП – водій військової вантажівки. Ймовірно, решта – мирні жителі.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті