У рашистських пабліках повідомляють про оточення російських військ у Балаклеї

У російському сегменті соцмереж сьогодні ввечері, 6 вересня, поширюються численні повідомлення про те, що українські війська взяли в оперативне оточення частину військ окупантів у Балаклєї. Про це повідомляє низка прокремлівських Telegram-каналів.

Проросійські канали також повідомляють про звільнення тимчасово окупованої Вербувкі, яка розташована під Балаклєєю.

Вони також пишуть, що у самій Балаклєї в оточенні опинилися бійці Самарського СОБРу. Причому "шанси у них м'яко кажучи "так собі", визнають самі прихильники окупантів.

Понад те, пізніше з'явилася інформація, що з "проблемами" зіткнулися також бійці Башкирського СОБРу. Частина цих підрозділів не виходить на зв'язок.

Також варто зазначити, що офіційних коментарів щодо ситуації навколо Балаклєї з боку українських військових поки що не надходило.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ збираються наступати не лише на Херсон.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті