В районі Авдіївки за останні тижні здалися в полон близько 80 окупантів

Близько 80 російських загарбників добровільно здалися в полон українським військовим за останні тижні в районі Авдіївки. Про це повідомив речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телемарафону 4 грудня.

За його словами, війська РФ проводять активні піхотні атаки поблизу прифронтового міста, проте безуспішно. Сили оборони за минулу добу відбили тут 21 спробу штурму.

"За добу ворог втратив 429 осіб живої сили та 21 одиницю військової техніки. Ще декілька окупантів здалися в полон. Слід зазначити, що за останні три тижні на Таврійському напрямку такий вибір вже зробили близько 80 окупантів", - сказав Штупун.

Також він підтвердив інформацію про ліквідацію російських окупантів, які розстріляли українських військових на Авдіївському напрямку. Відкрито кримінальну справу щодо цього злочину.

"Триває відповідне розслідування, матеріали якого потім будуть передані до міжнародних інституцій, які займаються воєнними злочинами. Можу підтвердити, що в ході подальших бойових дій та група російських окупантів, яка вчинила цей злочин, перестала існувати", - зазначив речник.

Раніше голова Авдіївської МВА Віталій Барабаш повідомив, що ЗСУ ліквідували всіх росіян, причетних до розстрілу беззбройних воїнів біля Степового.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті