Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Зазначається, що раніше призначена російським військами окупаційна влада Херсонської області закликала місцевих жителів виїхати до росії. Вони пов'язали це з "загрозою обстрілу". В останні кілька днів українські війська продовжують наступ у Херсонській області.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"На сьогоднішній день тривають постійні обстріли, це небезпечно. Тому було запропоновано спочатку дітям, - цитує Хуснулліна російське держагентство "РИА Новости". - У нас кілька тисяч дітей уже перебувають на території інших регіонів Росії, відпочивають у будинках відпочинку, дитячих таборах".
За словами Хуснулліна, російська влада також вивозить з Херсонщині інших жителів, яких доставляють "поки що до місць відпочинку, на бази, у проміжні місця". "Надалі, якщо вони захочуть жити і працювати в Росії, ми надаватимемо їм житло", - пообіцяв російський віце-прем'єр.
Напередодні окупаційна адміністрація Херсонської області закликала вирушити на кілька тижнів до Криму, Ростовської області та Краснодарського краю "дітей, батьків, старих".
Україна неодноразово звинувачувала владу росії в тому, що вони вивозять українських дітей, у тому числі з дитячих будинків, і згодом дають їм російське громадянство.
Москва також спростила процедуру усиновлення українських дітей, що викликало різку критику Києва та міжнародних організацій, які вбачають у подібній практиці спробу позбавити дітей української ідентичності, - зазначається у повідомленні.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту