У правлячій партії Грузії заявили, що прийом ухилістів із РФ "допоможе Україні виграти війну"

Депутат правлячої партії "Грузинська мрія" Бека Давітуліані 26 вересня заявив, що потік росіян, які прибувають до Грузії, перебуває під "повним контролем". Про це повідомило видання "Новости-Грузия".

За його словами, "влада росії, яка має проблеми з мобілізацією, і так закриє кордон із 28 числа".

"Тому це питання взагалі вже не буде актуальним", – додав депутат.

Окрім цього повідомляється, що Давітуілані стверджує, що потоки росіян, які прибувають у Грузію, "повністю перебувають під контролем" і на цьому етапі та "в такому обсязі поки що не становлять небезпеки", а впускаючи громадян РФ, Грузія допомагає Україні.

"У чому логіка, щоб не пускати людей із росії, які не хочуть іти на передову фронту? Тобто, дати режиму в росії можливість пустити їх на поле бою і нашкодити Україні? Адже ми повинні допомогти Україні виграти війну, відповідно, в наших інтересах, якщо це не зашкодить нашим інтересам, то ми приймемо тих, хто не хоче туди їхати", – сказав він.

Як повідомлялось раніше, у РФ мобілізували 63-річного чоловіка з діабетом та ішемією мозку.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті