В Полтавській області провели в останню путь одного з найкращих пілотів українських Су-27

В Полтавській області поховали одного з найкращих пілотів українських Су-27, тіло якого вдалося повернути через майже 2 роки з моменту загибелі у 2022 року в Запорізький області. Про це повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко  31 березня.

"Дмитро Вільгельмович Фішер, етнічний німець, який загинув за Україну, був збитий влітку 22-го року між українськими та російськими позиціями в Запорізькій області. Українські військові довгий час не могли дістатися до його тіла, і от його вдалось повернути на підконтрольну територію в результаті спецоперації з евакуації", - пише Цаплієнко.

Він додав, що один з найкращих пілотажників світу, Дмитро Фішер воював з перших днів повномасштабного вторгнення. Боронив небо над Київщиною, Сумщиною, Харківщиною, Миколаївщиною, збивав російські літаки та завдавав ударів по цілях на землі і на воді.

"Його влучні атаки по окупантах наблизили звільнення острова Зміїний", - пише журналіст. 

"В героя залишились дочка Настя та син Єгор. Героїчно жив, героїчно загинув в небі Запоріжжя", - пише Цаплієнко.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті