В польському Вроцлаві додалися гноми: з українським паспортом, волонтер та біженка

Нещодавно у польському Вроцлаві, який часто називають містом гномів, встановили гнома із українським паспортом. Та це не єдиний гном, пов'язаний із Україною, - пише ТК "Укрінформ".

Зокрема, гном із українським паспортом знаходиться біля "Паспортного сервісу" у ТЦ "Пасаж Ґрюнвальдський".

Також у місті встановлено гномів Волонтер та Біженка. Їх можна знайти біля входу на Головний вокзал Вроцлава. Вони нагадують про масовий приїзд біженців до міста після 24 лютого 2022 року та допомогу волонтерів.

Крім того, є гном Unicefek - знаходиться біля Przejściu Dialog (вул. Świdnicka 19) та є символом вдячності Вроцлава за підтримку, яку UNICEF надав місту після початку війни в Україні. Коли до міста прибули тисячі українських біженців разом із дітьми, Дитячий фонд ООН надав місту понад 42 млн злотих, з яких 24,5 млн злотих було спрямовано на освіту.

Також з українською темою повʼязаний гном Грифослав тримає у руках нагороду «Нижньосілезький грифон», яку у 2022 році отримали мешканці та підприємці Вроцлава та Нижньої Сілезії за гуманітарну допомогу Україні та українцям. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті