У Пентагоні вказали на низький морально-бойовий дух військових РФ

Міністерство оборони США повідомляє про випадки дезертирства та відмову від виконання наказів у російській армії, і зазначає, що морально-вольовий стан окупантів стрімко падає. Про це повідомляє "ЄП" з посиланням на виступ чиновника Пентагону під час брифінгу для ЗМІ 25 липня.

"Ми продовжуємо спостерігати зростання ознак поганої дисципліни та проблем із бойовим духом у російській армії. Воля українців продовжує бути неймовірно сильною. І, як ми бачимо, це завдаватиме росіянам достатньо чутливих ударів", – йдеться у зверненні.

Представник Міноборони США підкреслив, що згідно з інформацією, що одержується відомством, серед військових ЗС РФ спостерігаються випадки дезертирства або відмови воювати на всіх рівнях.

"Ми також спостерігаємо це у міркуваннях та розмовах з українцями, які підтверджують це", - зазначив він.

Як раніше повідомлялося, США нададуть Україні ще чотири ракетні системи залпового вогню HIMARS.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті