У відповідь на псевдореферендуми Україна має отримати ракети ATACMS та сучасні танки – Подоляк

У відповідь на проведення "референдумів" на окупованих територіях Україна має отримати від партнерів сучасні бойові танки та ракети ATACMS. Про це 20 вересня у Twitter повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Світова спільнота має негайно і жорстко відреагувати на спробу анексії території України, посиливши допомогу зброєю та запровадивши нові економічні секторальні санкції щодо росії", - заявив Подоляк.

І якщо кремль виступає проти постачання сучасних танків та ATACMS для України – "пора дати це".

Також він додав, що українці, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, не повинні надавати свої паспортні дані. А участь у псевдореферендумах вважатиметься зазіханням на територіальну цілісність України.

Нагадаємо, що раніше наслідки "референдумів" та мобілізації для росії прокоментував Олексій Арестович.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті