У звільнених селах Луганщини поліцейські вилучають вибухонебезпечні предмети (ФОТО)

У звільнених населених пунктах Луганської області поліцейські вилучають вибухонебезпечні предмети. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 9 грудня.

"Під час проведення заходів з відновлення безпекового середовища у селі Невське поліцейські вже виявили 12 вибухонебезпечних предметів, а саме підривачі М-12", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в ході огляду фахівцями вибухотехнічної служби ГУНП в Луганській області встановлено, що підривачі підлягають знищенню.

Підкреслюється, що в подальшому небезпечну знахідку було знищено на спеціальному полігоні.

Раніше повідомлялось, що при деокупації Сєвєродонецька відновлювати життя в ньому буде небезпечно через замінування та стан будинків.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті