У звільненому Херсоні електропостачання відновлено для 17% побутових споживачів

У звільненому Херсоні станом на вечір 27 листопада електропостачання відновлено для 17% побутових споживачів. Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у Телеграм.

Вже зі світлом частково: Таврійський мікрорайон; Північний мікрорайон; Шуменський мікрорайон; мікрорайон Житлоселище; будинки в районі залізничного вокзалу.

«Якщо у ваших будинках ще немає світла, воно з’явиться найближчими днями. Наші енергетики продовжують над цим працювати», – йдеться у повідомленні.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті