В ОСУВ "Хортиця" підтвердили відновлення контролю села Новий Комар на Донеччині

Відновлення контролю ЗСУ над селом Новий Комар Донецької області підтвердив речник  Оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" Назар Волошин в коментарі "Суспільне Донбас" 5 грудня.

"Ворога вибили звідти і населений пункт Новий Комар, що розташований у Волноваському районі Донецької області та входить до Великоновосілківської селищної громади, знаходиться під контролем Сил оборони", - сказав Волошин.

Раніше з посиланням на DeepState повідомлялось, що бійці 48-го штурмового батальйону витіснили російські війська з села Новий Комар на Донеччині, взято 40 полонених.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
11.06.2026
15:00

«Не зрозуміло, що робити, і де зараз спокійніше». Луганський щоденник

А загалом у повітрі висить тривога. За два дні три подруги мені написали про зміну маршрутів відпустки. Одна відмовляється від Криму – небезпечно, хоча путівка замовлена ​​та виїжджати наприкінці місяця. Друга купила квитки, але після обстрілу...
Країна
10.06.2026
15:00

Житлові ваучери для ВПО: перші квартири вже купують, але грошей на всіх не вистачає

Понад 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заявки на отримання житлових ваучерів, однак коштів наразі вистачило лише трохи більше ніж для трьох тисяч родин.
Світ
09.06.2026
16:08

«Переговори з кривавим клоуном не мають сенсу». Російські ЗМІ про Україну

"І саме в цей момент, коли, згідно з очікуваннями Заходу, російське керівництво має в паніці бігати по кабінетах, а населення в розгубленості чухати собі скальп, лунають заклики європейців до переговорів і публікується відкритий лист Зеленського, де...
Всі статті