В ОП відреагували на «100-денний план Трампа» щодо України, що з'явився в медіа

Жодних «мирних планів» за «100 днів» у медіа не існує в реальності. Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак 26 січня.

«Під це маскують лише вкиди, які частіше за все легалізовують росіяни», – зазначив Єрмак.

Раніше у мережі зʼявився нібито «100-денний план Трампа» щодо закінчення війни

ЗМІ стверджують, що цей документ передали через європейських дипломатів. Згідно з «планом», війна може закінчитися до 9 травня 2025 року. Основні періоди:

  • Січень-лютий 2025: телефонні переговори Трампа з Путіним і обговорення плану з українською владою.
  • Лютий-березень 2025: Зеленський має скасувати указ про заборону переговорів із Путіним. Зустріч Трампа, Зеленського і Путіна для узгодження мирного плану.
  • 20 квітня 2025: оголошення перемир'я на Великдень по всій лінії фронту. Виведення українських військ із Курської області.
  • Кінець квітня 2025: запуск Міжнародної мирної конференції для укладення мирної угоди за посередництва США, Китаю, країн Європи і «глобального півдня». Обмін полоненими «всіх на всіх».
  • До 9 травня 2025: декларація завершення війни та скасування воєнного стану в Україні.
  • Серпень-жовтень 2025: проведення президентських, парламентських і місцевих виборів.

Як повідомлялось раніше, The Times назвала чотири сценарії завершення війни в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті