В ОП повідомили про перші результати роботи ППО по ворожим об'єктам, повітряна тривога триває

Глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що є перші "позитивні результати роботи ППО" щодо ворожих цілей. Про це він написав у Телеграм

Що саме збили і де — не повідомляється. У Києві та низці областей триває повітряна тривога.

В Київській ОВА повідомили, що над регіоном виявлені "ворожі повітряні цілі".

"Сили ППО напоготові. Залишайтеся в укриттях до відбою та дотримуйтеся інформаційної тиші – нічого не знімайте та не викладайте в мережу", – додали в ОВА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про вибухи в Києві та Київській області ввечері 26 лютого, і про непізнані літаючі об'єкти, що прямували у бік столиці з боку Чернігівської області. 

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті