В ОП повідомили про перші результати роботи ППО по ворожим об'єктам, повітряна тривога триває

Глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що є перші "позитивні результати роботи ППО" щодо ворожих цілей. Про це він написав у Телеграм

Що саме збили і де — не повідомляється. У Києві та низці областей триває повітряна тривога.

В Київській ОВА повідомили, що над регіоном виявлені "ворожі повітряні цілі".

"Сили ППО напоготові. Залишайтеся в укриттях до відбою та дотримуйтеся інформаційної тиші – нічого не знімайте та не викладайте в мережу", – додали в ОВА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про вибухи в Києві та Київській області ввечері 26 лютого, і про непізнані літаючі об'єкти, що прямували у бік столиці з боку Чернігівської області. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті