В окупованих Довжанську, Червонопартизанську та сусідніх селищах знову відсутня вода

Через аварію на водоводі в окупованих містах Луганської області Довжанську (Свердловську) та Червонопартизанську припинено подачу води з 12 квітня. Про це з посиланням на підприємство "Луганськвода" пишуть окупаційні ЗМІ.

"12 квітня внаслідок аварії припинено подачу води Свердловським магістральним водоводом діаметром 900 мм у Свердловськ, Червонопартизанськ, селища Комсомольське, Мирне, Орджонікідзе", - йдеться в повідомленні.

У "Луганськводі" також повідомили, що планують відновити водопостачання 14 квітня.

Раніше повідомлялося, що понад 130 тисяч мешканців так званої "ЛНР" через аварію залишилися без води з 9 квітня, у тому числі в Должанську.

 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті