В окупованих Донецьку та Макіївці обіцяють запустити автобуси після 19.00. Аж до 21.00

Жителі окупованих Донецька і Макіївки скаржаться на відсутність автобусів вечорами, особливо у віддалених районах. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін обіцяє вирішити проблему, запустивши маршрути після 18-19 години вечора, - пишуть пропагандистські ЗМІ.

"Жителі регіону скаржаться на відсутність автобусів на деяких маршрутах після 18-19 години вечора. Люди не завжди встигають на останній рейс, щоб доїхати додому після роботи, і змушені вдаватися до послуг таксі. Більшість звернень надходить від жителів віддалених районів", - констатував Пушилін.

Ватажок сказав, що найбільше скарг надходить із Донецька та Макіївки. Люди не можуть дістатися ввечері додому з центру в мікрорайони Мирний, Широкий, Текстильник. У Макіївці надходять скарги на неможливість дістатися з автостанції "Червоногвардійська" до інших районів міста і з автостанції "Плеханівська" до Зеленого і Даки. Проблеми спостерігаються і на міжміських маршрутах - № 23, 19 і 19а.

Він обіцяє, що місцеві транспортники "опрацюють" можливість подовження графіка роботи муніципальних і міжмуніципальних маршрутів, а також додавання чергових рейсів, які курсуватимуть аж до ... 9 вечора.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті