В окупованому Токмаку на Запоріжжі пролунала серія вибухів

Серія вибухів пролунала вранці 15 травня в районі окупованого Токмака в Запорізькій області. Про це у Телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Понеділок окупантів Токмака Запорізької області починається «трєвожно». У поки що окупованому місті серія вибухів. Уточнюємо деталі, де вибухає», - написав Федоров. 

Як повідомлялося, вранці 15 травня в окупованому Луганську також лунали вибухи. У районі автовокзалу зафіксовано два «прильоти».

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті