В окупованому Токмаку на Запоріжжі пролунала серія вибухів

Серія вибухів пролунала вранці 15 травня в районі окупованого Токмака в Запорізькій області. Про це у Телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Понеділок окупантів Токмака Запорізької області починається «трєвожно». У поки що окупованому місті серія вибухів. Уточнюємо деталі, де вибухає», - написав Федоров. 

Як повідомлялося, вранці 15 травня в окупованому Луганську також лунали вибухи. У районі автовокзалу зафіксовано два «прильоти».

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті