В окупованому Сєвєродонецьку процвітає мародерство, якому сприяє окупаційна влада

Мародерство в окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині квітне буйним цвітом. Відповідне відео з багатоквартирного будинку, зняте місцевим мешканцем, опублікував Телеграм-канал "Трибун. Схід" 8 лютого.

"На жаль, в окупованому Сєвєродонецьку процвітає мародерство і цьому сприяє сама окупаційна влада", – сказано в повідомленні.

Як зазначає автор відео, двері до квартир, які залишили господарі, виламують під приводом встановлення батарей, і займаються мародерством.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, як виглядає Рубіжне на Луганщині майже рік активного руйнування.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті