В окупованому Сєвєродонецьку процвітає мародерство, якому сприяє окупаційна влада

Мародерство в окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині квітне буйним цвітом. Відповідне відео з багатоквартирного будинку, зняте місцевим мешканцем, опублікував Телеграм-канал "Трибун. Схід" 8 лютого.

"На жаль, в окупованому Сєвєродонецьку процвітає мародерство і цьому сприяє сама окупаційна влада", – сказано в повідомленні.

Як зазначає автор відео, двері до квартир, які залишили господарі, виламують під приводом встановлення батарей, і займаються мародерством.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, як виглядає Рубіжне на Луганщині майже рік активного руйнування.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті